W sobotę o punkty w Myślenicach!

W sobotę (16.11) rozegramy kolejne spotkanie ligowe. Tym razem w meczu wyjazdowym zmierzymy się z drużyną SUMKS Jedynka Myślenice.

Naszym rywalom w tym sezonie nie udało się zdobyć żadnego punktu, co przekłada się na ostatnie miejsce w tabeli. Najbliżej zdobyczy punktowej byli w spotkaniu z zespołem z Mysłowic, w którym przegrali różnicą 4 bramek, choć w trakcie meczu prowadzili nawet pięcioma trafieniami. O wyniku w znacznej mierze zadecydował przestój z początku drugiej połowy, w trakcie którego w 10 minut stracili 9 bramek, nie zdobywając przy tym żadnej (ze stanu 14:12 do 14:21). Z kolei największą różnicą bramek zakończyło się ich spotkanie z drużyną SPR Górnik Zabrze – (SUMS 18:38 SPR).