ASPR,  Młodzież

Juniorzy Młodsi Wicemistrzami Województwa Opolskiego!

Juniorzy młodsi ASPR Zawadzkie zdobyli wicemistrzostwo w rozgrywkach wojewódzkich, tym samym zapewniając sobie udział w 1/16 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!

Nasi zawodnicy rozgrywki zakończyli spotkaniem, w którym podejmowali we własnej hali drużynę Olimpu Grodków. Mecz zakończył się zwycięstwem ASPRu – 36:29.

Choć w lidze do rozegrania pozostała jeszcze jedna kolejka, w której nasz zespół pauzuje, to pewnym zwycięstwa w klasyfikacji strzelców może być zawodnik naszej drużyny – Damas Mateusz. Ma on bowiem 17 bramek przewagi nad drugim w klasyfikacji zawodnikiem z Komprachcic.

Wicemistrzowie Województwa Opolskiego: Czupała Tomasz, Damas Mateusz, Jałowiecki Piotr, Kakała Bartłomiej, Kubica Szymon, Matuszczak Grzegorz, Skrobisz Piotr, Smyk Łukasz, Stempin Paweł, Swoboda Sebastian, Witkowski Łukasz, Wodarczyk Gabriel.

W rozgrywkach wojewódzkich nie wystąpili uczący się na co dzień w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kielcach – Czaja Mateusz oraz Kaczmarczyk Cezary. Mogą oni jednak wspomóc zespół w rozgrywkach szczebla centralnego!

Wszystkie wyniki naszej drużyny oraz tabela —>tutaj<—