ASPR,  Młodzież

Podsumowanie turnieju

Zwycięzcy turnieju – ASPR Zawadzkie

W dniach 15-16.02, na parkiecie Hali Sportowej w Zawadzkiem w ramach Turnieju Piłki Ręcznej „Sławomir Szmal Zaprasza” rywalizowały ze sobą drużyny z: Grodkowa, Opola, Libiąża, Zabrza, Kielc oraz gospodarze – ASPR Zawadzkie.

Poniżej prezentujemy zestawienia końcowe turnieju:

Ostateczna klasyfikacja zespołów:

  1. ASPR Zawadzkie
  2. Orzeł Opole
  3. VIVE Kielce
  4. UKS „31 Rokitnica” Zabrze
  5. UKS „Czwórka” Libiąż
  6. Olimp Grodków

Na zakończenie turnieju przyznane zostały również nagrody indywidualne w poniższych kategoriach:

Najlepsza siódemka turnieju:

  • Bramkarz: Fabian Sowiak (ASPR Zawadzkie)
  • Lewoskrzydłowy: Filip Rawecki (Orzeł Opole)
  • Prawoskrzydłowy: Krzysztof Mikunda (UKS „Czwórka” Libiąż)
  • Lewy rozgrywający: Łukasz Pilz (UKS „31 Rokitnica” Zabrze)
  • Środkowy rozgrywający: Bartosz Jończyk (Olimp Grodków)
  • Prawy rozgrywający: Kacper Olczyk (VIVE Kielce)
  • Kołowy: Daniel Koprek (ASPR Zawadzkie)

Najlepsi zawodnicy drużyn (według trenerów):

  • ASPR Zawadzkie – Adam Kaczka
  • Orzeł Opole – Maciej Kaszubski
  • VIVE Kielce – Bartosz Zawadzki
  • UKS „31 Rokitnica” Zabrze – Marwin Halek
  • UKS „Czwórka” Libiąż – Klaudiusz Kubczak
  • Olimp Grodków – Jakub Szymankiewicz

Najmłodszy zawodnik turnieju:

  • Aleksy Pacut (ASPR Zawadzkie)

Król Strzelców:

  • Patryk Pulit (UKS „Czwórka” Libiąż)

Najlepszy zawodnik turnieju (MVP)

  • Łukasz Tymich (ASPR Zawadzkie)

Wyniki spotkań:

19 - 14
Sławomir Szmal Zaprasza

ASPR Zawadzkie vs UKS „Czwórka” Libiąż I

11 - 17
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS Olimp Grodków vs VIVE Kielce

19 - 20
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS „Czwórka” Libiąż I vs UKS „31 Rokitnica” Zabrze

18 - 12
Sławomir Szmal Zaprasza

ASPR Zawadzkie vs UKS ''31 Rokitnica''Zabrze

7 - 16
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS Olimp Grodków vs UKS „Czwórka” Libiąż I

23 - 15
Sławomir Szmal Zaprasza

ASPR Zawadzkie vs VIVE Kielce

14 - 17
Sławomir Szmal Zaprasza

Orzeł Opole vs ASPR Zawadzkie

13 - 16
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS „Czwórka” Libiąż I vs Vive Kielce

18 - 13
Sławomir Szmal Zaprasza

Orzeł Opole vs UKS Olimp Grodków

18 - 19
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS ”31 Rokitnica”Zabrze vs Vive Kielce

22 - 16
Sławomir Szmal Zaprasza

Orzeł Opole vs UKS „Czwórka” Libiąż I

13 - 15
Sławomir Szmal Zaprasza

UKS Olimp Grodków vs UKS ”31 Rokitnica”Zabrze

19 - 14
Sławomir Szmal Zaprasza

Orzeł Opole vs Vive Kielce

22 - 8
Sławomir Szmal Zaprasza

ASPR Zawadzkie vs UKS Olimp Grodków

24 - 18
Sławomir Szmal Zaprasza

Orzeł Opole vs UKS „31 Rokitnica” Zabrze

TABELA:

Poz.DrużynaMWPBZBSBBPkt
1ASPR Zawadzkie55099633615
2Orzeł Opole54197781912
3VIVE Kielce5238184-36
4UKS „31 Rokitnica” Zabrze5238393-106
5UKS „Czwórka” Libiąż I5147884-63
6UKS Olimp Grodków5145288-363

Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji turnieju!

—> Galeria zdjęć (facebook) <—